KARNISZE

KARNISZE i ZASŁONY BIELSKO BIAŁA

KARNISZE I ZASŁONY

Oprócz tego że zajmujemy się wszelkiego rodzaju przesłonami od słońca takimi jak rolety rzymskie, rolety materiałowe, żaluzje czy plisy to również świadczymy usługi związane z szyciem zasłon i firan a uzupełnieniem tej usługi są właśnie karnisze aluminiowe obsługiwane w sposób tradycyjny lub za pomocą systemów sznurkowych jak i również karnisze elektryczne

Oferujemy wysokiej jakości karnisze aluminiowe, które doskonale nadają się do tworzenia estetycznej dekoracji okiennej, a zarazem stanowią praktyczny system zaciemnienia pomieszczeń. Świetnie sprawdzają się w warunkach domowych oraz przy inwestycjach tj. hotele, biura. Produkty te wykonane są z materiału, który charakteryzuje się niebywałą lekkością oraz wytrzymałością.

Wszystkie karnisze wykonane są na konkretny wymiar, gotowe do powieszenia ze wszystkimi wymaganymi elementami takimi jak uchwyty montażowe, zaślepki, suwaki do powieszenia materiału. Dodatkowo we wszystkich naszych karniszach można zastosować system WAVE do tworzenia regularnych fal z powieszonej zasłony czy firany. 

ZASŁONY I SYSTEM WAVE

system wave

SYSTEM WAVE pozwala w bardzo łatwy sposób ułożyć zasłony i firany w regularne fale 

zobacz wiecej ….

materiał na rolety rzymskie

Tworzymy zasłony na miarę, spełniając indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Korzystamy z bogatej palety tkanin, dostarczanych przez Dystrybutorów, takich jak firma Rad-Pol (tkaniny z francji i Włoch), oraz naszego Partnera na Podbeskidziu, firma Bonotex. To dzięki tej różnorodności materiałów możemy zapewnić nie tylko wyjątkową jakość, ale także niepowtarzalny charakter i dopasowanie do każdego wnętrza. Każda zasłona, którą tworzymy, to wyjątkowe dzieło, skrojone na miarę Twojego gustu i potrzeb

Zobacz kilka najpopularniejszych tkanin z naszej oferty

KARNISZ – TS

karnisze bielsko biała

karnisze bielsko biała

Karnisze przygotowane są na konkretny wymiar

Systemy TS idealnie komponują się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Szyny sufitowe TS dostępne są w pięciu kolorach: białym , szarym , złotym , brązowym oraz czarnym . Do każdego koloru zapewniamy szeroki wybór akcesoriów takich jak: suwaki, agrafki, suwaki z oczkami, uchwyty montażowe, zaślepki.

Karnisze TS świetnie sprawdzają się także przy wykuszach, oknach półokrągłych oraz okrągłych. Umożliwiamy gięcie karniszy w dowolny sposób – od małych łuków narożnych, do wielkich krzywizn o nieregularnych kształtach. Do wstępnej wyceny potrzebujemy jedynie uproszczonego rysunku z określonymi wymiarami:
•łuki w płaszczyźnie poziomej szkic z rzutu z góry (z sufitu)
•łuki w płaszczyźnie pionowej szkic z rzutu z przodu (na wprost ściany/okna)

W karniszach TS można zastosować system tworzenia równomiernych fal – Wave

KARNISZ STEROWANY SZNURKIEM AT621

karnisze sznurkowe bielsko biała

karnisz sznurkowy bielsko biała

Karnisze przygotowane są na konkretny wymiar ze wszystkimi akcesoriami

Karnisz sterowany sznurkiem AT621 to idealnie rozwiązanie dla osób, które poszukują wydajnych i łatwych w obsłudze mechanizmów okiennych. System tego typu sprawdzi się w przypadku ciężkich tkanin wymagających dodatkowych mocowań. Dzięki karniszom możliwe jest odpowiednie ułożenie zasłony lub kotary oraz ich zaciągania czy upinanie. W systemie karniszy sznurkowych AT621 suwaki rozmieszczone są co 8 cm

Karnisz AT621 daje możliwość zawieszenia zasłon lub firan z odsłanianiem jednostronnym lub dwustronnym. Za pomocą sznurka można w prostszy sposób sterować karniszem i dzięki takim rozwiązaniom przesuwanie oraz zaciąganie kotar jest znacznie łatwiejsze. Dlatego urządzenia sprawdzą się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także restauracjach, hotelach czy teatrach.

W karniszach AT621 można zastosować system tworzenia równomiernych fal – Wave

KARNISZ STEROWANY SZNURKIEM QUELLO

karnisze bielsko biała

Karnisze przygotowane są na konkretny wymiar ze wszystkimi akcesoriami

Karnisze  Quello sterowane sznurkiem występują w kolorach białym i czarnym. Specyficzny kształt karnisza pozwala dostosować go do każdego wnętrza może być ustawiony profilem prostokątnym lub obłym w stronę pomieszczenia.

W karniszach QUELLO można zastosować system tworzenia równomiernych fal – Wave

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – 605 194 418

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.