ROLETY RZYMSKIE

ROLETY RZYMSKIEBIELSKO BIAŁAPRODUCENT

Pomiedzy roletą rzymska a pieknym wnetrzem mozna postawić znak równoości dlatego od lat wśród dekoratorów wnętrz rolety rzymskie uchodzą za jedna z najbardziej eleganckich a zarazem funkcjonalnych przesłon okiennych.

Produkcją rolet rzymskich zajmujemy sie juz od 14 lat szyjemy na indywidualne zamówienie w każdym wymiarze nawet o szerokości do 380 cm, współpracujemy z jedną z najlepszych hurtowni na Podbeskidziu dzięki czemu mamy dostęp setek sprawdzonych materiałów, szyjemy również z materiałów powierzonych.

Roleta rzymska z eleganckiego materiału ociepli każde wnętrze i sama w sobie będzie stanowić jego ozdobę dlatego w kwesti jakości nie możemy iść na kompromisy.

rolety rzymskie bielsko biała

DLACZEGO ROLETA RZYMSKA ?

– możliwość prania lub czyszczenia co ma znaczenie dla osób z alergią ale i nie tylko

– pasują praktycznie do każdego pomieszczenia mogą pełnić funkcje zarówno zasłon jak i firan

– niepowtarzalne detale takie jak lamówki, łączenia materiałów czy indywidualne wykończenia

– niezawodny mechanizm łańcuszkowy standard i łańcuszkowy mini do powieszenia na skrzydle okiennym

– rolety rzymskie DUO – na jednym mechanizmie dwie rolety zasłona i firana

– szerokość rolety nawet do 380 cm

– dowolny sposób montażu – ściana , sufit, wnęka okienna , skrzydło okienne

RODZAJE ROLET RZYMSKICH

Roleta rzymska CLASIC – to roleta uszyta z tkaniny, która posiada poziome usztywnienia zwane szprosami w momencie podciągania rolety do góry tkanina układa się w regularne fale.

roleta rzymska bielsko biała

Roleta rzymska CLASIC SOFT – to roleta która posiada tylko jedno usztywnienie na samym dole rolety a w momencie podciągania do góry materiał układa się drobne fale.

roleta rzymska soft bielsko biała

Rolety austriackie – przesłona okienna wykonana z tkaniny, która podczas podciągania do góry marszczy się w eleganckie nieregularne fale ( bez usztywnień poziomych )

rolety austriackie i weneckie

MATERIAŁ NA ROLETY RZYMSKIE

Szyjemy rolety z własnych tkanin lub zakupionych w Firmie BONOTEX najlepszej hurtowni z materiałami na Podbeskidziu do wyboru setki sprawdzonych materiałów

Możliwość wysłania próbek

Możemy do Państwa dojechać z próbkami najpopularniejszych materiałów w rozsądnej odległości od Bielska Białej

Galeria najpopularniejszych materiałów

więcej…

MECHANIZMY DO ROLET RZYMSKICH

INSPIRACJE ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie jako element dekoracji wnętrz daje ogromne możliwości aranżacyjne i tutaj możemy powiedzie że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia gdyż ilość materiałów jakie możemy wykorzystać do produkcji rolet rzymskich jak i ich połączenia są imponujące a przy tym wszystkim jest to bardzo praktyczne i funkcjonalne.

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć, które rolety ? czy szerzej mówiąc, przesłony okienna są najlepsze gdyż wszystko zależy od sytuacji w jakiej chcemy dany produkt zastosować oraz od gustu i preferencji klienta.

SPOSÓB POMIARU

GALERIA

4 KROKI DO REALIZACJI

Zadzwoń

Zmierzymy

Wycenimy

Zamontujemy

ROLETY – BIELSKO BIAŁA – 605 194 418