wzory tkanin – plisy

TKANINY GRUPA ECO

Seria C to podstawowa kolekcja tkanin o gładkiej strukturze, obustronnie jednakowej i ciekawej kolorystyce. Tkaniny te przepuszczają około 50% światła. Możliwość czyszczenia na mokro

TKANINY GRUPY SILVER

Seria S są to tkaniny z charakterystycznymi zagnieceniami. Od strony zewnętrznej posiadają specjalną powłokę perłową, która zwiększa odbicie światła, tym samym zwiększając komfort termiczny. Nadają się do zastosowania w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności oraz nasłonecznieniu. Ich zaletą jest odporność na zabrudzenia oraz możliwość mycia na mokro.

Seria M to materiały o gładkiej połyskującej strukturze. Tkaniny te ze względu na stosunkowo duże właściwości zaciemniające są odpowiednie do pomieszczeń o dużym nasłonecznieniu. Materiały serii M są odporne na zabrudzenia oraz nadają się do mycia na mokro. Znajdują idealne zastosowanie w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

SPARTA to materiały z delikatnymi pionowymi prążkami. Tkanina ta posiada możliwość mycia na mokro a dodatkowo, perłowa powłoka po zewnętrznej stronie idealnie nadaje się do ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Stwarza tym samym komfort termiczny w upalne dni.

Seria H to jasna tkanina o bardzo małym stopniu zaciemnienia, z delikatnym połyskiem – możliwość mycia na mokro

Seria K oraz Seria D to tkaniny głównie przeznaczone dla najmłodszych, ze względu na swoją wesołą kolorystykę. Są to materiały jasne o stosunkowo niskim stopniu zaciemnienia.

Kolorystka tkanin widoczna na Państwa monitorze może nie odpowiadać kolorom rzeczywistym tkanin.
Zadzwoń do naszego konsultanta w celu właściwego doboru koloru lub zamówienia próbek

TKANINY GRUPA GOLD

Juno to tkaniny które mimo swej naturalnej struktury nadają się do zastosowania w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Poprzez zastosowanie powłoki teflonowej tkaniny te są wyjątkowo odporne na zabrudzenia a tym samym nadają się do mycia na mokro.

Samoa to bardzo delikatne tkaniny z ciekawym motywem florystycznym. Idealna do zastosowania w salonach i pokojach, gdzie stanie się dekoracją każdego okna. Możliwość mycia na mokro.

Porto to grubo tkany materiał o naturalnej strukturze.

Stria to kolejny materiał o naturalnej strukturze dodatkowo wzbogacony o masę perłową od zewnętrznej strony, która doskonale odbija promienie słoneczny zapewniając tym samym komfort termiczny. Materiał ten nadaje się do mycia na mokro.

California to tkanina z dość charakterystycznym połyskującym wzorem, który nada niebanalny wygląd każdemu wnętrzu

Vicenza to materiał w grube, kolorowe i poziome pasy, które widoczne są z obu stron plisy.

Flair Reflex to materiały o ciekawej, nowoczesnej strukturze, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie w stylowym wnętrzu zarówno biura jak i domu. Dodatkowo wzbogacona jest o masę perłową, która odbija promienie słoneczne dając tym samym komfort termiczny. Nadaje się również do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności oraz posiada możliwość mycia na mokro.

Filamento to tkaniny dwuwarstwowe, bardzo jasne z poziomymi nieregularnymi liniami

Jaipur to tkaniny z bardzo ciekawym, odważnym, orientalnym motywem.

Gobi delikatne tkaniny o nieregularnych pionowych liniach. Nadają się do czyszczenia na mokro

Tosca to materiał z pionowymi delikatnymi prążkami o ciekawej kolorystyce. Dzięki zastosowanej powłoce perłowej, tkanina ta nadaje się do pomieszczeń o silnym nasłonecznieniu. Możliwość mycia na mokro

Sofia to materiał z motywem pionowych pasów o gładkiej strukturze

Edynburg to materiał bardzo ciemny, mocno zaciemniający z pionowymi regularnymi pasami.

TKANINY GRUPA PLATINUM

Stockholm to tkanina o gładkiej strukturze. Dzięki zewnętrznej podgumowanej powłoce nie przepuszcza promieni słonecznych, dając tym samym wysoki komfort termiczny, oraz niemal 100% zaciemnienie pomieszczenia.

Sunshine to materiał bardzo delikatny materiał z niemal przeźroczystym wzorem, który w niewielkim stopniu zaciemnia pomieszczenie. Nadaje się do mycia na mokro.

Kingston bardzo ciemna tkanina mocno zaciemniająca z ciekawym motywem

Kolorystka tkanin widoczna na Państwa monitorze może nie odpowiadać kolorom rzeczywistym tkanin.
Zadzwoń do naszego konsultanta w celu właściwego doboru koloru lub zamówienia próbek