tkaniny

Partner Handlowy

BONOTEX – Hurtownia tkanin

 

Największy wybór materiałów na Śląsku

Zapraszamy

ul Bielska 102, Jaworze k/Bielska – Białej

Jeśli zechcą  Państwo zapoznać się z szeroka oferta materiałów to polecamy odwiedzić Firme Bonotex – Hurtownia tkanin, ponieważ jest to jedna z najlepszych ofert w naszym regionie. 

Szyjemy rolety z własnych tkanin widocznych poniżej lub zakupionych przez Państwa w Firmie BONOTEX ul Bielska 102 , Jaworze (Bielsko-Biała Wapienica) czynne Pn-Pi od 8.00-18.00 w soboty od 8.00-14.00 ZAPRASZAMY

Tkaniny Ranoli – umów się na pomiar 605 194 418 lub odwiedź BONOTEX

materiał na rolety rzymskie

Tabasco

Materiał zasłonowo – firanowy na bazie lnu w naturalnych pastelowych kolorach, obecnie bardzo modny nawiązujący do natury. ( 8 kolorów )

Tabasco – wzór: gładki
rodzaj tkaniny: batyst
skład: 80% poliester 20% len

Ginger – wzór: gładki
rodzaj tkaniny: batyst
skład: 50% poliester 50% len

Nature bellau

W naszej kolekcji to uniwersalna tkanina, która dzięki bogactwu kolorystyki i gładkiej strukturze wkomponuje się w nawet najbardziej wymagające stylistycznie wnętrze. Materiał o gęstym splocie tworzy jednolitą powierzchnię przypomina zwykłą bawełnę.

wzór: gładki
rodzaj tkaniny: ryps
skład: 100% poliester

materiał na rolety rzymskie bielsko biała

Matisse

Materiał firanowo zasłonowy, delikatny w dotyku idealnie nadający się na rolety rzymskie, materiał pośredni pomiędzy zasłoną a firaną z delikatnym nowoczesnym splotem

Saturno

W naszej kolekcji to tkanina mocna, o wyraźnym splocie, przypominająca tkane na starodawnym wrzecionie płótna, w dotyku jest miękka i delikatna, doskonale nadaje się na rolety rzymskie, austriackie i różnego rodzaju dodatki

Horion

Tkanina wielce bogata w odcienie z delikatnym połyskiem, uniwersalna kolekcja, bardzo popularna wśród naszych Klientów – prawdziwy gwiazdozbiór 80 kolorów. Największą zaletą tej tkaniny jest jej niezwykła zdolność do przepięknego układania się i podkreślania swoją urodą elementu, który dekoruje. Idealnie nadaje się na rolety rzymskie i austriackie oraz wszelkiego rodzaju dodatki.

wzór: gładki
rodzaj tkaniny: atłas
skład: 65% bawełna 35% poliester


Sprice

Gładki


Violet

Garden

Dama

Glamour

Panama

Bilbao

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.